Pióra i długopisy z grawerem


Wykonujemy profesjonalne grawerowanie laserem wykonywane za pomocą bardzo dokładnej znakowarki laserowej RMI.
Grawerunek możemy wykonać na powierzchni pióra, długopisu, ołówka lub na specjalnym laminacie grawerskim dostosowanym do pudełka.

Grawer pozwoli na wyjątkowe spersonalizowanie większości artykułów które posiadamy na półkach naszego sklepu – firm jak Parker, Waterman, Sheaffer, Moongraf. To idealny sposób na oryginalne podziękowanie, skuteczną reklamę firmy, promocji gminy czy przekazanie ważnej dla innych osób informacji. Wyjątkowa, sterowana komputerowo znakowarka RMI Laser pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości (rzędu 1000 dpi) napisu lub grafiki na powierzchni produktu. Wygrawerowany tekst lub grafika nie ściera się, jest bardzo trwała. Laser wydobywa kolor bazowy korpusu, a więc w przypadku piór lakierowanych kolor złotego mosiądzu, w przypadku produktów stalowych laser wypala powierzchnię pozostawiając ciemno lub jasno stalowy grawerunek.

Wykonujemy również reklamowe emblematy, na miejscu przygotowujemy wzory oraz napisy, możemy również wygrawerować bezpośrednio na opakowaniach lub zaprojektować wkładkę z laminatu grawerskiego idealnie pasującą do eleganckiego etui.

Każda z wyżej opisanych form jest praktyczna trwała i skuteczna. Może to być również doskonała forma podziękowania i wdzięczności lub niepowtarzalny upominek.